kurs instruktora

  KURSY INSTRUKTORSKIE,  Grzegorz Pietrzyk  tel. 608-730-600   Strona główna Kontakt  |  Promocje i zniżki  |  O nas  |Zapisy

Kurs instruktora

Szkolenia specjalne

Na specjalne życzenie możemy także zorganizować szkolenia specjalne w zakresie samoobrony, karate, technik interwencji, szkoły przeżycia, strzelectwa sportowego, bojowego i dynamiczno praktycznego. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia militarne dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych z ciekawą tematyką szkolenia, niespotykaną gdzie indziej.

Terminy i ceny ustalamy indywidualnie - są one uzależnione od tematyki szkolenia i kosztów własnych. Np szkolenie 10 dniowe dla osób dorosłych w wakacje 2017 roku kosztowało 1000 zł od osoby (nocleg namioty własne i zasady organizatora).

Wszelkich informacji udzielimy także drogą internetową pod adresem:

army_camp@vp.pl

TEL. 608-730-601

Uwaga!!!

Osoby zainteresowane kursami zachęcamy do zapoznania sie z poszczególnymi stronami, na których znajdują się podstrony z różnymi szczegółowymi informacjami przydatnymi przyszłym i aktualnym instruktorom.

Mamy także własne książki pomagające w przyswajaniu sobie wiedzy z zakresu kursu instruktora rekreacji ruchowej i sportu.    

Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_camp@vp.pl

Wsparcie dla uczestników po kursie

Każdy uczestnik naszego kursu może liczyć na teoretyczne wsparcie w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości po ukończeniu kursu np. po ukończeniu kursu uczestnik chce założyć własne stowarzyszenie lub firmę, ale ma z tym jakieś problemy.  Wtedy może sie zwrócić się do nas z prośbą o pomoc. Ew. ma problem z nauczaniem jakiegoś elementu itp. Wtedy możemy pomóc, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_camp@vp.pl

KURSY NA ZAMÓWIENIE

Jedną z form organizowanych przez nas kursów instruktorskich są kursy na zamówienie. Kursy takie mogą mieć charakter indywidualny i zbiorowy.

W przypadku kursów o charakterze zbiorowym zleceniodawcą może być firma, klub sportowy lub dowolnie zebrana grupa osób. W przypadku takiej indywidualnej grupy istnieje możliwość zorganizowania kursu w dowolnym terminie i dowolnym miejscu w Polsce. Cena takiego kursu może być ustalona indywidualnie, ale zazwyczaj wynosi tyle samo, co w przypadku innych kursów zbiorowych. W tej chwili cena waha się od 990 do 1100 zł. Cena może być negocjowana.

Kursy indywidualne są dostępne dla osób, które chcą samodzielnie skończyć kurs. Wówczas kursant uczy się indywidualnie z instruktorem, który poświęca mu cały czas. Cena takiego kursu wynosi 3500 zł.

 

Wszelkich informacji udzielimy także drogą internetową pod adresem:

army_camp@vp.pl

TEL. 608-730-601

Jesteśmy stowarzyszeniem zajmującym się propagowaniem kultury fizycznej i sportu. Prowadzimy też działalność wydawnicza i badawczą w wymienionym wyżej zakresie.

Wyniki prac badawczych częściowo publikujemy w wydawanych przez nas publikacjach książkowych.

Jedną z głównych dziedzin naszej działalności są organizowane przez nas  kursy instruktorów rekreacji ruchowej i sportu.

Kursy takie cieszą sie dużą popularnością i od dwóch lat odgrywają w naszym stowarzyszeniu coraz większą rolę.

W stowarzyszeniu mamy doświadczoną kadrę instruktorską. Wszyscy instruktorzy i wykładowcy, z którymi współpracowaliśmy do 2017 roku mają co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej. Są to instruktorzy różnych specjalności, w tym instruktorzy karate, samoobrony, survivalu oraz innych specjalizacji.

Zatrudniane przez nas osoby są nie tylko teoretykami, ale też wysokiej klasy praktykami.  Większość kursów prowadzi te same 2 - 3 osoby, choć ogółem kadra liczy pięć osób stałych i kilkanaście zatrudnianych w razie potrzeby.  Na każdym kursie część wykładowców jest stała, a część się zmienia.

  

Kursy instruktorskie 

KURSY INSTRUKTORSKIE

 

Część ogólna

Czyli część pedagogiczna

 

 

Część techniczna

 

zwana też specjalistyczną

 

KURSY  TRENERSKIE

 

HISTORIA KURSÓW

 

Zaprzyjaźnione strony

Pompy i kompresory

 

 

Dmuchawy i wentylatory

 

 

 

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2016 - Grzegorz Pietrzyk

Grzegorz Pietrzyk