kurs instruktora
   KURSY INSTRUKTORSKIE,  Grzegorz Pietrzyk  tel. 608-730-600  Strona główna Kontakt  |  Promocje i zniżki  |  O nas  |Zapisy

Kurs instruktora

Instruktor karate

 

Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_camp@vp.pl

Kurs instruktora karate, bez określenia specjalizacji stylowej lub (na zlecenia np. klubów lub organizacji z określeniem tej specjalizacji) prowadzony jest jako szkolenie 7 – 10 dniowe. Jednolite szkolenie w systemie ciągłym jest bardzo popularne wśród uczestników, bowiem daje lepsze możliwości kształcenia niż np. kształcenie w systemie weekendowym, powodując mniejsze zużycie czasu, energii i pieniędzy (odpadają dojazdy). Kurs składa się z treningów i wykładów, dodatkową formą kształcenia są tu filmy szkoleniowe. Na kursie przewidziany jest też czas na samokształcenie, czyli czas, w którym uczestnicy kursu trenują sali lub indywidualnie pod nadzorem prowadzącego. Dzięki temu, że na dokumentach nie ma specjalizacji stylowej, łatwiej potem nawiązać współpracę z jakimś klubem lub stylem, Ma to znaczenie szczególnie w przypadku osób, które kończą u nas kurs, a pracy szukają za granicą. Na kursie instruktorskim nauczamy zarówno klasycznego karat, jak i karate w wersji modernistycznej. Osoba kończąca taki kurs może więc nauczać różnych wersji karate. Zazwyczaj uczestnicy kursu mają możliwość noclegu w miejscu prowadzenia kursu np. na materacu lub karimacie.   

 

Brak opłat ukrytych. Cena obejmuje szkolenie aż do wydania dokumentów instruktorskich włącznie.

Miejsce kursu: rejon Gór Świętokrzyskich, prawdopodobnie okolice Starachowic lub Ostrowca.

Kurs rozpoczyna się od zbudowania wspólnego obozowiska, a tok szkolenia obejmuje wykłady, ćwiczenia praktyczne i terenowe. Uczymy się według zasady: nieprzygotowany nie przeżyje. Jedzenie na kursie może być przyrządzane indywidualnie lub wspólnie, zazwyczaj cześć posiłków jest robiona indywidualnie, a część wspólnie (np. obiad).

Formalnie kurs obejmuje część ogólną i techniczną.

Część ogólna: obejmuje szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii, anatomii i fizjologii i innych pokrewnych tematów. Daje "uprawnienia" pedagogiczne. Realizowana jest częściowo w formie wykładów na kursie a częściowo w czasie pracy samodzielnej.

Część techniczna - zwana też specjalistyczną, daje konkretną wiedzę i umiejętności z zakresu danego kursu. Obejmuje, wykłady, ćwiczenia, pracę samodzielną, filmy szkoleniowe i inne formy kształcenia.

Dokumenty po kursie

 

Kurs kończy się egzaminem pisemnym, zaliczanym w przedostatni dzień kursu. Poprawka (jedna) gratis. Do tej pory nie zdarzyło się, by ktoś nie zaliczył egzaminu. Na kurs należy koniecznie przywieźć dwa zdjęcia w formacie (rozmiarze) jak do dowodu osobistego lub legitymacji. Aby zapisać się na kurs, należy dokonać tego poprzez zgłoszenia na adres e-mail, p. "proszę o zapisanie mnie na kurs..." Następnie na podane niżej konto (w odpowiedzi także dostaną Państwo numer konta) należy wpłacić odpowiednią kwotę pieniędzy. Możliwe jest płacenie za kursy w ratach, z tym, że najmniejsza rata może wynosić 300 zł, a ostatnia rata musi być wpłacona nie później niż w pierwszym dniu kursu przed jego rozpoczęciem. Wysokość pozostałych rat podawana jest  pisemnie i może podlegać negocjacji. Jesteśmy tu elastyczni i częściowo możemy się dostosować do potrzeb i możliwości klienta.

W pierwszy dzień kursu ćwiczący wypełniają jeszcze ankietę, w której podają dane potrzebne do rejestracji na kursie i późniejszej korespondencji (np. wysyłanie dokumentów instruktorskich). Wypełnienie ankiety zajmuje 5 minut.

Dane do wpłaty: Stowarzyszenie Omega, ul. 11 Listopada 20, 27-400 Ostrowiec Św. konto: 63 2030 0045 1110 0000 0396 1130 ZAPRASZAMY !!!Planujemy, że koszt 7 dniowego kursu w roku 2018 będzie wynosi ł 1090 zł (w cenę wliczony jest nocleg lub miejsce na nocleg, wyżywienie we własnym zakresie, częściowo może być organizowane przez prowadzącego kurs - posiłki przygotowuje się wspólnie lub osobno). Brak innych ukrytych opłat.

 

 

Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_camp@vp.pl

 

 

Szkolenia organizujemy na terenie całego kraju we współpracy z miejscowymi klubami karate.

  1.  

 

  Nasze zaprzyjaźnione strony:

Karate - Stowarzyszenie Bez Pardonu Ostrowiec

Karate Ostrowiec Serwis

Polska Federacja Karate do Tsunami Bydgoszcz

Klub Karate Tsunami Ostrowiec Św.

Sekcja Tsunami

Jesteśmy też na facebooku:

1. Facebook karate tsunami

2. Facebook karate w Ostrowcu Św.

Kursy instruktorskie 

KURSY INSTRUKTORSKIE

 

Część ogólna

Czyli część pedagogiczna

 

 

Część techniczna

 

zwana też specjalistyczną

 

KURSY  TRENERSKIE

 

HISTORIA KURSÓW

 

Zaprzyjaźnione strony

Pompy i kompresory

 

 

Dmuchawy i wentylatory

 

 

 

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©20169 - Grzegorz Pietrzyk