kurs instruktora

   KURSY INSTRUKTORSKIE,  Grzegorz Pietrzyk  tel. 608-730-600   Strona główna  Kontakt  |  Promocje i zniżki  |  O nas  |Zapisy

Kurs instruktora

Instruktor tsunami

Kurs instruktora tsunami, czyli polskie odmiany karate, cieszy się na tyle dużym powodzeniem, że organizujemy ich kilka w roku. Kurs organizujemy w formie 10 dniowych zgrupowań, w których zajęcia trwają od godziny 12.00 dnia pierwszego do 12.00 dnia ostatniego.  Ta forma szkolenia cieszy się na tyle dużym powodzeniem, że organizujemy kursy w tym zakresie przynajmniej raz w roku, w zależności od ilości osób chętnych. Karate tsunami to sztuka walki zakładająca przygotowanie do walki realnej, a nie sportowej. Innymi słowy nauczamy oryginalnego tsunami bez późniejszych sportowych modyfikacji. Na kursie instruktorskim nauczamy także posługiwania się różnymi przedmiotami, według programu tsunami: nunchaku, bokken, pałka, kij, miecz, szabla, a także wieloma innymi. Kurs sam w sobie jest bardzo atrakcyjny. Ilość miejsc na kursie jest ograniczona. Zazwyczaj mamy na każdy kurs instruktorów tsunami od kilu do 20 miejsc. Kurs składa się z treningów i wykładów, dodatkową formą kształcenia są tu filmy szkoleniowe Na kursie przewidziany jest też czas na samokształcenie, czyli czas, w którym uczestnicy kursu trenują sami lub pod nadzorem prowadzącego. Zazwyczaj uczestnicy kursu mają możliwość noclegu w miejscu prowadzenia kursu, np. na materacu lub karimacie.  

Brak opłat ukrytych. Cena obejmuje szkolenie aż do wydania dokumentów instruktorskich włącznie.

Miejsce kursu: rejon Gór Świętokrzyskich, prawdopodobnie okolice Starachowic lub Ostrowca.

Formalnie kurs obejmuje część ogólną i techniczną.

Część ogólna: obejmuje szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii, anatomii i fizjologii i innych pokrewnych tematów. Daje "uprawnienia" pedagogiczne. Realizowana jest częściowo w formie wykładów na kursie a częściowo w czasie pracy samodzielnej.

Część techniczna - zwana też specjalistyczną, daje konkretną wiedzę i umiejętności z zakresu danego kursu. Obejmuje, wykłady, ćwiczenia, pracę samodzielną, filmy szkoleniowe i inne formy kształcenia.

Dokumenty po kursie

Kurs kończy się egzaminem pisemnym, zaliczanym w przedostatni dzień kursu. Poprawka (jedna) gratis. Do tej pory nie zdarzyło się, by ktoś nie zaliczył egzaminu. Na kurs należy koniecznie przywieźć dwa zdjęcia w formacie (rozmiarze) jak do dowodu osobistego lub legitymacji.

 

Dane do wpłaty: Stowarzyszenie Omega, ul. 11 Listopada 20, 27-400 Ostrowiec Św. konto: 63 2030 0045 1110 0000 0396 1130 ZAPRASZAMY !!!Planujemy, że koszt 7 dniowego kursu w roku 2018 będzie wynosi ł 1090 zł (w cenę wliczony jest nocleg lub miejsce na nocleg, wyżywienie we własnym zakresie, częściowo może być organizowane przez prowadzącego kurs - posiłki przygotowuje się wspólnie lub osobno). Brak innych ukrytych opłat.

Info: tel. 608-730-601,

army_camp@vp.pl

 

      

 

Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_cam
p@vp.pl

Kurs jest organizowany we współpracy z Klubem Karate z Ostrowca Św. i instruktorami z Polskiej Federacji Karate-do Tsunami.

 

 

Nasze zaprzyjaźnione strony:

Karate - Stowarzyszenie Bez Pardonu Ostrowiec

Karate Ostrowiec Serwis

Polska Federacja Karate do Tsunami Bydgoszcz

Klub Karate Tsunami Ostrowiec Św.

Sekcja Tsunami

Jesteśmy też na facebooku:

1. Facebook karate tsunami

2. Facebook karate w Ostrowcu Św.

http://www.kursinstruktorasurvivalu.pl/
http://www.kursyinstruktorskiepolska.pl/

Kursy instruktorskie 

KURSY INSTRUKTORSKIE

 

Część ogólna

Czyli część pedagogiczna

 

 

Część techniczna

 

zwana też specjalistyczną

 

KURSY  TRENERSKIE

 

HISTORIA KURSÓW

 

Zaprzyjaźnione strony

Pompy i kompresory

 

 

Dmuchawy i wentylatory

 

 

 

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2016
 - Grzegorz Pietrzyk