kurs instruktora

  KURSY INSTRUKTORSKIE,  Grzegorz Pietrzyk  tel. 608-730-600    Strona główna Kontakt  |  Promocje i zniżki  |  O nas  |Zapisy

Kurs instruktora

News - Czyli co, gdzie, kiedy?

Najbliższy kurs instruktora survivalu:

Pierwszy termin w roku 2018: 29.IV.2018 - 5.V.2018     Cena: 1090zł za całość.

Brak opłat ukrytych. Cena obejmuje szkolenie aż do wydania dokumentów instruktorskich włącznie.

Miejsce kursu: rejon Gór Świętokrzyskich, prawdopodobnie okolice Starachowic lub Ostrowca.

Kurs rozpoczyna się od zbudowania wspólnego obozowiska, a tok szkolenia obejmuje wykłady, ćwiczenia praktyczne i terenowe. Uczymy się według zasady: nieprzygotowany nie przeżyje. Jedzenie na kursie może być przyrządzane indywidualnie lub wspólnie, zazwyczaj cześć posiłków jest robiona indywidualnie, a część wspólnie (np. obiad).

Formalnie kurs obejmuje część ogólną i techniczną.

Część ogólna: obejmuje szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii, anatomii i fizjologii i innych pokrewnych tematów. Daje "uprawnienia" pedagogiczne. Realizowana jest częściowo w formie wykładów na kursie a częściowo w czasie pracy samodzielnej.

Część techniczna - zwana też specjalistyczną, daje konkretną wiedzę i umiejętności z zakresu danego kursu. Obejmuje, wykłady, ćwiczenia, pracę samodzielną, filmy szkoleniowe i inne formy kształcenia.

Dokumenty po kursie:

1. Legitymacja instruktorska  - dokument w twardej oprawie wydawany ze zdjęciem kursanta.

2. Zaświadczenie  o ukończeniu kursu wydawane w języku polskim i angielskim.

3. Zaświadczenie o odbyciu przeszkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dokumenty wystawiamy w ciągu 2 tygodni od dnia egzaminu.

Kurs kończy się egzaminem pisemnym, zaliczanym w przedostatni dzień kursu. Poprawka (jedna) gratis. Do tej pory nie zdarzyło się, by ktoś nie zaliczył egzaminu. Na kurs należy koniecznie przywieźć dwa zdjęcia w formacie (rozmiarze) jak do dowodu osobistego lub legitymacji. Aby zapisać się na kurs, należy dokonać tego poprzez zgłoszenia na adres e-mail, p. "proszę o zapisanie mnie na kurs..." Następnie na podane niżej konto (w odpowiedzi także dostaną Państwo numer konta) należy wpłacić odpowiednią kwotę pieniędzy. Możliwe jest płacenie za kursy w ratach, z tym, że najmniejsza rata może wynosić 300 zł, a ostatnia rata musi być wpłacona nie później niż w pierwszym dniu kursu przed jego rozpoczęciem. Wysokość pozostałych rat podawana jest  pisemnie i może podlegać negocjacji. Jesteśmy tu elastyczni i częściowo możemy się dostosować do potrzeb i możliwości klienta.

W pierwszy dzień kursu ćwiczący wypełniają jeszcze ankietę, w której podają dane potrzebne do rejestracji na kursie i późniejszej korespondencji (np. wysyłanie dokumentów instruktorskich). Wypełnienie ankiety zajmuje 5 minut.

Dane do wpłaty: Stowarzyszenie Omega, ul. 11 Listopada 20, 27-400 Ostrowiec Św. konto: 63 2030 0045 1110 0000 0396 1130 ZAPRASZAMY !!!Planujemy, że koszt 7 dniowego kursu w roku 2018 będzie wynosi ł 1090 zł (w cenę wliczony jest nocleg lub miejsce na nocleg, wyżywienie we własnym zakresie, częściowo może być organizowane przez prowadzącego kurs - posiłki przygotowuje się wspólnie lub osobno). Brak innych ukrytych opłat.

Info: tel. 608-730-601, army_camp@vp.pl

Na kurs zabieramy (orientacyjnie):

1. Karimatę.

 2. Latarkę.

3. Śpiwór.

4. Koc.

5.  Jeden komplet ubrania, które może ulec zniszczeniu.

6. Garderobę (bieliznę, skarpety, inne ubrania według własnego uznania). 7. Ubranie lub płaszcz przeciwdeszczowy.

8. Ręczniki i środki do higieny osobistej (mydło, pasta do zębów, przybory do golenia itp.).

9. Inne środki według własnego uznania.

Pozostałe rzeczy także według własnego uznania.

Na kursie budujemy obozowisko  i razem w nim mieszkamy i szkolimy się. Dodatkowo przewidziane są zajęcia w terenie. Większość posiłków przyrządzamy wspólnie. Ogólnie mówiąc, należy więc zabrać ze rzeczy przydatne do budowy i życia w takim osobie. Poza wymienionymi rzeczami można brać własne wg uznania np. plandeka, folia,, mała siekierka itp. Nie pozwalamy jednak spać pod namiotem.   

 

 

 

 

Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_camp@vp.pl

 

 

 

Karate Ostrowiec, Karate w Ostrowcu, judo Ostrowiec, tae kwon do ostrowiec, boks OstrowiecKarate Ostrowiec, Karate w Ostrowcu, judo Ostrowiec, tae kwon do ostrowiec, boks Ostrowiec
 

Nasze zaprzyjaźnione strony:

Karate - Stowarzyszenie Bez Pardonu Ostrowiec

Karate Ostrowiec Serwis

Polska Federacja Karate do Tsunami Bydgoszcz

Klub Karate Tsunami Ostrowiec Św.

Sekcja Tsunami

Jesteśmy też na facebooku:

1. Facebook karate tsunami

2. Facebook karate w Ostrowcu Św

Kursy instruktorskie 

KURSY INSTRUKTORSKIE

 

Część ogólna

Czyli część pedagogiczna

 

 

Część techniczna

 

zwana też specjalistyczną

 

KURSY  TRENERSKIE

 

HISTORIA KURSÓW

 

Zaprzyjaźnione strony

Pompy i kompresory

 

 

Dmuchawy i wentylatory

 

 

 

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2016 - Grzegorz Pietrzyk

Grzegorz Pietrzyk