kurs instruktora

    KURSY INSTRUKTORSKIE,  Grzegorz Pietrzyk  tel. 608-730-600   

Kurs instruktora

O nas

 

Organizatorem kursu jest Stowarzyszenie Omega. Jesteśmy stowarzyszeniem, którego głównym zadaniem jest prowadzenie działalności szkoleniowej, wydawniczej i badawczej w różnych dziedzinach aktywności ruchowej. Obszary, na których skupiamy swoją działalność to: sztuki i sporty walki (nie tylko z dalekiego wschodu), fitness, sporty siłowe, strzelectwo, survival i inne.

W roku 2017 zmniejszyliśmy ilość członków i wolontariuszy, opierając się jedynie na osobach, które posiadają wysokie kwalifikacje w swoich dziedzinach pracy. Oczywiści przyjmujemy także stażystów i osoby o niższych kwalifikacjach do przyuczenia, ale są one poddawane wewnętrznym egzaminom. Działalność badawcza stowarzyszenia jest dostępna głównie w postaci wewnętrznych dokumentów, część z nich jest publikowana w formie książek i publikacji periodycznych. Działalność szkoleniowa sprowadza się głównie do różnego rodzaju kursów, w których prym biorą kursy instruktorskie i trenerskie. Prowadzimy kursy instruktorskie we wszystkich dziedzinach rekreacji ruchowej i sportu. Dla chętnych jesteśmy w stanie zorganizować kursy indywidualne (ale droższe) lub grupowe, w tym także dla grup zorganizowanych. Posiadamy kilku głównych wykładowców oraz współpracujemy z różnymi instruktorami i trenerami - specjalistami w swoich dziedzinach.

Działalność wydawnicza sprowadza się do wydawania różnych publikacji o rozmaitych dziedzinach aktywności ruchowej. Książki drukowane są w małych i średnich nakładach i większość z nich jest dostępna krótko po wydrukowaniu, są bowiem szybko rozprzedawana.

Wydawnictwo chętnie nawiązuje współpracę z autorami książek, którzy często marzą o tym, by książkę wydać, a w wielkich wydawnictwach nie mają "siły przebicia" (czyli czasem dobre książki nie znanych autorów są odrzucane i odwrotnie). Także np. osoby na studiach doktoranckich lub osoby prowadzące działalność naukową często chcą a niekiedy muszą mieć wydane książki w swoim dorobku. Nasze wydawnictwo chętnie takie publiakcje wydaje.              

 

 

 

Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_camp@vp.pl


kursy trenerskie

 

Nasze zaprzyjaźnione strony:

Karate - Stowarzyszenie Bez Pardonu Ostrowiec

Karate Ostrowiec Serwis

Polska Federacja Karate do Tsunami Bydgoszcz

Klub Karate Tsunami Ostrowiec Św.

Sekcja Tsunami

Jesteśmy też na facebooku:

1. Facebook karate tsunami

2. Facebook karate w Ostrowcu Św

http://www.kursinstruktorasurvivalu.pl/
http://www.kursyinstruktorskiepolska.pl/

 

Kursy instruktorskie 

KURSY INSTRUKTORSKIE

 

Część ogólna

Czyli część pedagogiczna

 

 

Część techniczna

 

zwana też specjalistyczną

 

KURSY  TRENERSKIE

 

HISTORIA KURSÓW

 

Zaprzyjaźnione strony

Pompy i kompresory

 

 

Dmuchawy i wentylatory

 

 

 

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Grzegorz Pietrzyk