kurs instruktora
  KURSY INSTRUKTORSKIE,  Grzegorz Pietrzyk  tel. 608-730-600      Strona główna Kontakt  |  Promocje i zniżki  |  O nas  |Zapisy

Kurs instruktora

instruktor technik interwencji i samoobrony

Kurs instruktorów samoobrony i  technik interwencji jest szczególnie polecany dla osób, które starają się o pracę w służbach mundurowych: policji, straży granicznej, wojsku, służbie więziennej itp. Kurs taki obejmuje swym zakresem znacznie szerszy materiał, niż kurs instruktorów samoobrony. Posiadamy odpowiedni sprzęt do prowadzania takiego kursu i w każdych ilościach. Ponadto ten typ kursu może być też zorganizowany dla niewielkiej grupy osób lub nawet pojedynczej osoby za niższą cenę niż zwykły kurs indywidualny. W programie tego kursu instruktorskiego jest  nauka typowych technik samoobrony, technik uderzeniowych, obezwładniających, obezwładniających, obrona przed uderzeniem nożem, pałką, posługiwanie się tonfą i wiele, wiele innych tematów. Program zakłada zapoznanie ćwiczących z walką w dużym i małym dystansie, na stojąco i leżąco, czyli w takich sytuacjach, z jakimi mogą mieć do czynienia przyszli pracownicy służb mundurowych. Dodatkowo w programie są techniki kajdankownia, czyli bezpiecznego zakładani kajdanek. Kurs składa się z treningów i wykładów, dodatkową formą kształcenia są tu filmy szkoleniowe. Na kursie przewidziany jest też czas na samokształcenie, czyli czas, w którym uczestnicy kursu trenują sami lub indywidualnie pod nadzorem prowadzącego. Zazwyczaj uczestnicy kursu mają możliwość noclegu w miejscu prowadzenia kursu, np. na materacu lub karimacie.  

Dodatkowo w      

Brak opłat ukrytych. Cena obejmuje szkolenie aż do wydania dokumentów instruktorskich włącznie.

Miejsce kursu: rejon Gór Świętokrzyskich, prawdopodobnie okolice Starachowic lub Ostrowca.

Kurs rozpoczyna się od zbudowania wspólnego obozowiska, a tok szkolenia obejmuje wykłady, ćwiczenia praktyczne i terenowe. Uczymy się według zasady: nieprzygotowany nie przeżyje. Jedzenie na kursie może być przyrządzane indywidualnie lub wspólnie, zazwyczaj cześć posiłków jest robiona indywidualnie, a część wspólnie (np. obiad).

Formalnie kurs obejmuje część ogólną i techniczną.

Część ogólna: obejmuje szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii, anatomii i fizjologii i innych pokrewnych tematów. Daje "uprawnienia" pedagogiczne. Realizowana jest częściowo w formie wykładów na kursie a częściowo w czasie pracy samodzielnej.

Część techniczna - zwana też specjalistyczną, daje konkretną wiedzę i umiejętności z zakresu danego kursu. Obejmuje, wykłady, ćwiczenia, pracę samodzielną, filmy szkoleniowe i inne formy kształcenia.

Dokumenty po kursie:

1. Legitymacja instruktorska  - dokument w twardej oprawie wydawany ze zdjęciem kursanta.

2. Zaświadczenie  o ukończeniu kursu wydawane w języku polskim i angielskim.

3. Zaświadczenie o odbyciu przeszkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dokumenty wystawiamy w ciągu 2 tygodni od dnia egzaminu.

Kurs kończy się egzaminem pisemnym, zaliczanym w przedostatni dzień kursu. Poprawka (jedna) gratis. Do tej pory nie zdarzyło się, by ktoś nie zaliczył egzaminu. Na kurs należy koniecznie przywieźć dwa zdjęcia w formacie (rozmiarze) jak do dowodu osobistego lub legitymacji. Aby zapisać się na kurs, należy dokonać tego poprzez zgłoszenia na adres e-mail, p. "proszę o zapisanie mnie na kurs..." Następnie na podane niżej konto (w odpowiedzi także dostaną Państwo numer konta) należy wpłacić odpowiednią kwotę pieniędzy. Możliwe jest płacenie za kursy w ratach, z tym, że najmniejsza rata może wynosić 300 zł, a ostatnia rata musi być wpłacona nie później niż w pierwszym dniu kursu przed jego rozpoczęciem. Wysokość pozostałych rat podawana jest  pisemnie i może podlegać negocjacji. Jesteśmy tu elastyczni i częściowo możemy się dostosować do potrzeb i możliwości klienta.

W pierwszy dzień kursu ćwiczący wypełniają jeszcze ankietę, w której podają dane potrzebne do rejestracji na kursie i późniejszej korespondencji (np. wysyłanie dokumentów instruktorskich). Wypełnienie ankiety zajmuje 5 minut.

Dane do wpłaty:

Stowarzyszenie Omega, ul. 11 Listopada 20, 27-400 Ostrowiec Św.

konto: 63 2030 0045 1110 0000 0396 1130

ZAPRASZAMY !!!

Planujemy, że koszt 7 dniowego kursu w roku 2018 będzie wynosi ł 1090 zł (w cenę wliczony jest nocleg lub miejsce na nocleg, wyżywienie we własnym zakresie, częściowo może być organizowane przez prowadzącego kurs - posiłki przygotowuje się wspólnie lub osobno).

Brak innych ukrytych opłat.

 

Info: tel. 608-730-601, army_camp@vp.pl

Na kurs zabieramy (orientacyjnie):

1. Karimatę.

 2. Latarkę.

3. Śpiwór.

4. Koc.

5.  Jeden komplet ubrania, które może ulec zniszczeniu.

6. Garderobę (bieliznę, skarpety, inne ubrania według własnego uznania). 7. Ubranie lub płaszcz przeciwdeszczowy.

8. Ręczniki i środki do higieny osobistej (mydło, pasta do zębów, przybory do golenia itp.).

 

 

    Zapytaj o kurs

TEL. 608 730 600
army_camp@vp.pl

kurs instruktora samoobrony i technik interwencji

Nasze zaprzyjaźnione strony:

Karate - Stowarzyszenie Bez Pardonu Ostrowiec

Karate Ostrowiec Serwis

Polska Federacja Karate do Tsunami Bydgoszcz

Klub Karate Tsunami Ostrowiec Św.

Sekcja Tsunami

Jesteśmy też na facebooku:

1. Facebook karate tsunami

2. Facebook karate w Ostrowcu Św.

http://www.kursinstruktorasurvivalu.pl/
http://www.kursyinstruktorskiepolska.pl/

Kursy instruktorskie 

KURSY INSTRUKTORSKIE

 

Część ogólna

Czyli część pedagogiczna

 

 

Część techniczna

 

zwana też specjalistyczną

 

KURSY  TRENERSKIE

 

HISTORIA KURSÓW

 

Zaprzyjaźnione strony

Pompy i kompresory

 

 

Dmuchawy i wentylatory

 

 

 

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2016 - Grzegorz Pietrzyk